Casting na statystów do Hobbita- gigantyczne tłumy

Przedwczoraj odbył się casting na statystów do powstającego filmu Hobbit. Jednak Łowcy Talentów byli zmuszeni odesłać do domów całe mnóstwo ludzi, którzy godzinami stali w kolejkach.

Bill O’Byrne, który ma szansę zagrać rolę „grubego, obrzydliwego łajdaka” szacuje, że około godziny 13.00, czyli na samym początku trwania castingu, na zewnątrz czekało około 3000 ludzi. Według niego, tłum jest spokojny i bez ekscesów ustawia się w kolejce. Jednak ekipa prowadząca casting nie była w stanie nadążyć ze swoją pracą i część ludzi została odesłana do domu bez sprawdzenia ich przydatności. 

Bill O’Byrne twierdzi, że około połowa ludzi czekająca pomiędzy godziną 13.00, a 15.00 musiała obejść się smakiem. Jednak prawdopodobną przyczyną odwołania tłumu było to, że ekipa prawodząca casting skompletowała wszystkich potrzebnych statystów już w pierwszej godzinie pracy. 

Łowcy Talentów poszukiwali różnorodnych ludzi – niskich mężczyzn i kobiet, wysokich mężczyzn z charakterystycznymi twarzami i dużymi bicepsami, kobiet z charakterystycznymi twarzami i długimi włosami oraz ludzi szczupłych o atletycznej budowie ciała, którzy mogliby zagrać rolę elfów. 

Tutaj możecie obejrzeć krótki filmik z castingu. 

hobbit film, jrr tolkien 

Dodaj komentarz