Jaka jest różnica w drugim zwiastunie Hobbita?

   

Nieznacznie różni się on od pierwszego zwiastuna. To już wiedzieliśmy. Ale co się zmieniło w stosunku do pierwszego wydanego w grudniu 2011 roku trailera Hobbita?

Oczywiście, w poniższym tekście znajduje się parę spoilerów, więc jeśli nie chcesz sobie zepsuć zabawy nie czytaj dalej!

 

Chat Barilmana mówi nam:

Także trochę walki trolli usunięto i zastąpiono twarzą Bilba pokazywaną z bliska patrzącego przez szczelinę, a następnie przesuwającego się i patrzącego przez dolną szparę. Nie mogłem powiedzieć gdzie to było, ponieważ było mocno powiększone. Myślę także, że kawałek z walką Gandalfa z krasnoludem Thrainem również został usunięty.

 

Forumowicz TORna The Grey Pilgrim ujawnia trochę więcej:

Widziałem nocny pokaz Brave i mogę potwierdzić różnice.

Bilbo nadal jest pokazywany z fajką, ale wygląda na to, że fragment ten został zmieniony, więc on tylko trzyma fajkę i nie pali. Nagłówek „następnego Grudnia” zmieniono na „tego Grudnia”, i faktycznie są dwa rzeczywiście nowe ujęcia, jedno, gdy Bilbo spada i zerka przez coś i inne, jak ktoś stwierdził, wyglądające jak Gandalf i Kompania biegnąca szybko przez las. 

Te ujęcia były pokazane tak szybko, że naprawdę trudno było im się przyjrzeć w kinie. Myślę, że jedyne zastąpione ujęcia to te gdzie Krasnoludy walczą w Trollshaw i/albo konfrontacja Gandalfa/Thraina.

 

Szybka analiza:

Nie wiele tu do myślenia, ale zastanawiam się dlaczego i gdzie Gandalf ucieka przez las z kompanią?

Tak czy inaczej, jesteśmy pełni nadziei czekając na internetowe wydanie drugiego zwiastuna Hobbita! Trzymajcie kciuki!

 

Źródło: TheOneRing.net

Dodaj komentarz