Ogłoszenie dnia i miejsca premiery „Hobbita”


Wellington niebawem rozwinie swój bardzo, bardzo długi czerwony dywan i urządzi przyjęcie na skalę światową tylko dla „Hobbita” – 28 listopada tego roku. Daty tego wydarzenia domyślano się już od miesięcy, lecz dziś została potwierdzona.

The Embassy Theatre przez długi czas był potencjalnym miejscem premiery, dzisiejsza decyzja potwierdza tę informację, dając miejsce kolejnemu światowej klasy wydarzeniu po wystawieniu „Powrotu króla” w 2003 roku.

„Władze królewskie” Śródziemia, wiele z filmu, prawdopodobnie wezmą udział i przemaszerują wzdłuż Wellington’s Courtenay Place, służącego za weekendowe miejsce aktywności w Wellington, które zwykle pozostaje otwarte do świtu.

„Wiem, mówię o towarzystwie hobbitów, krasnoludów, elfów oraz orków, lecz to miejsce zajmuje szczególne miejsce w naszych sercach” – powiedział Peter Jackson na temat wydarzenia na http://www.stuff.co.nz

„Nie mogliśmy wymyśleć doskonalszego momentu do pokazania światu „Hobbita”, niż dzień wielkiego święta w Wellington, gdzie >>podróż się rozpoczęła<<„.


Obecnie trwa kręcenie dwóch filmów na motywach „Hobbita” Tolkiena, główne zdjęcia powinny zakończyć się pod koniec miesiąca, wraz z dodatkowymi ujęciami dla nowego filmu zapowiedzianego na później.
 
Źródło: TheOneRing.net

Dodaj komentarz