Polconowy newsletter #7

Przygotowania do Polconu idą pełną parą! Przypominamy o naszym konkursie, w którym wygrać można wejściówkę na imprezę, a tymczasem zapraszamy do lektury.


Kryształowy Smok – I etap zakończony

Poniżej przedstawiamy listę osób, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu „Kryształowy Smok” – na najlepszy scenariusz sesji RPG.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za nadesłane prace a wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Zwycięzcy I etapu konkursu

Kamil Głośnicki
Michał Laskowski
Piotr Lemański
Alan Miładowski

Sesje konkursowe będą się odbywały w czasie trwania Polconu. Dokładne terminy sesji zostaną opublikowane na stronie i forum Polconu.

Klub Polconowy

W trakcie trwania Polconu specjalnie dla uczestników konwnentu, w znajdującym się naprzeciwko głównego budynku, po drugiej stronie ulicy, Barze Cynamon ruszy Klub Polconowy – a w nim fantastyczne napoje w atrakcyjnych cenach i super muzyka.

W ciągu dnia w barze dostępny jest szeroki wybór dań kuchni włoskiej,  orientalnej i polskiej na wagę (2,99 zł/100g) – sałatki, makarony, mięsa i ryby z grilla, ciasta, desery, koktajle, kawa i napoje. 

Od godz. 19.00 zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w nowoczesnych i stylowych, a jednocześnie przytulnych wnętrzach baru oferującego  promocyjne ceny napojów alkoholowych.

Od godz. 21.00 zabawa przy muzyce, ale także konkursy i quizy z nagrodami. Klub otwarty będzie do późnych godzin nocnych!

Słuchowisko „Ciało i krew”

Zapraszamy na fantastyczne słuchowisko powstałe na podstawie opowiadania gościa Polconu – Wojciecha Szydy. Odsłuchanie nagrania poprzedzi prezentacja autora i reżysera.

Ciało i krew to pierwsze w Polsce słuchowisko. fantasy. Stworzone  na podstawie opowiadania Wojciecha Szydy. Scenariusz i reżyseria –  Grzegorz Szczepaniak.

W roli głównej występuje Mateusz Damięcki, w pozostałych rolach: Janusz Chabior, Zbigniew Zamachowski, Marta Kurzak i Wiktor Zborowski. Realizacja akustyczna: Maria Waśkiewicz.

Przed prezentacją słuchowiska Wojciech Szyda i Grzegorz Szczepaniak opowiedzą o jego powstawaniu.

Dodaj komentarz