RPG otwarte!

 

Dwadzieścia lat po śmierci Aragorna, króla Gondoru, ginie jego następca i syn Eldarion. Wraz ze strażą królewską w drodze do Mrocznej Puszczy wpadli w zasadzkę przygotowaną przez niedobitki orków. Pomimo mężnej postawy swych ludzi Eldarion zginął przeszyty trzema strzałami. Tydzień po tym wydarzeniu został pochowany, a Gondor pogrążył się w żałobie.

Miesiąc po śmierci króla starszyzna Gondoru zebrała się, aby wybrać następce tronu. Pomimo całodniowych obrad nic nie ustalono. Rozpoczął się okres bezkrólewia. Dzień po naradzie Astronom przebywający w Minas Tirith zauważył na niebie czerwoną gwiazdę spadającą na wschód. Według dawnych legend miało to być oznaką nowego zła czającego się na Wschodzie. Mężczyzna jak najszybciej powiadomił o swym odkryciu starszyznę, ta jednak go zignorowała. Pomimo tego Astronom postanowił zebrać własną drużynę i wyruszyć w drogę.

Tymczasem w Rohanie osoba podająca się za prawowitego władcę Gondoru zbiera własną armię, aby wyruszyć na osłabione Minas Tirith…

 

Witajcie drodzy użytkownicy!

To co widzicie powyżej to prolog RPGa o nazwie „Nowy Cień”, który został oficjalnie otwarty! Na dole znajdziecie wszystkie potrzebne linki do tego, aby zacząć zabawę. Mam nadzieję, że będzie się nam miło współpracowało i zabawa będzie przednia.

I pamiętajcie. To WY macie wpływ na to jak potoczy się RPG!

 

Dział RPG:

http://tolkien-world.info/forum/viewforum.php?f=41

Zapisy:

http://tolkien-world.info/forum/viewforum.php?f=44

Nowy Cień:

http://tolkien-world.info/forum/viewforum.php?f=45

Dodaj komentarz