Co tak naprawdę stało się z Czarną Wieżą?

Badania amerykańskich uczonych i pirotechników zadziwiają. Światło dzienne ujrzały dowody mówiące, że… możliwe jest, że to nie Frodo zniszczył Czarną Wieżę! Jak to w ogóle możliwe, o tym w naszym newsie.

W chwili, gdy Jedyny Pierścień zetknął się z lawą, wulkan Orodruina, w którym został powołany do życia, wybuchł. W tym samym czasie Czarna Wieża będąca siedzibą Saurona załamała się. Upadek czubka Wieży był jak najbardziej zgodny z prawami fizyki, a jednak anonimowy przedstawiciel Pentagonu stwierdził, dość kolokwialnie:„To się w pale nie mieści!”.

Tajemnica leży w kilku mini eksplozjach następujących tuż po sobie w środku budynku, mogących być jedynie eksplozjami kontrolowanymi (w innym wypadku zawaliłaby się tylko szczytowa część wieży, a pozostałe 3/4 konstrukcji przetrwałoby wybuch). Czarna Wieża  została w całości zmieciona z powierzchni ziemi.

Sytuacja ta odsłania nam zupełnie nowe spojrzenie na upadek Saurona. Czyżby wewnątrz czaili się ludzie Aragorna? A może Gandalfa? Czemu Tolkien i Jackson nie chcą powiedzieć nam prawdy?! Kogo chronią?!

 

Więcej informacji i zdjęcia o nowej  światowej teorii spiskowej można znaleźć na: Joe Monster

Dodaj komentarz