Wywiad z Cate Blanchett (Galadriela)

Hiszpańska strona internetowa „Milenio” opublikowała wywiad z Cate Blanchett, która opowiada o swoich wrażeniach, dotyczących powrotu do roli Galadrieli w Hobbicie. Zapraszam do lektury. 


Milenio: Minęło dwanaście lat od czasu kiedy pierwszy raz wcieliłaś się w Galadrielę w Drużynie Pierścienia. Jak się czujesz wracając do tej rolii i Śródziemia?

Cate Blanchett: W tym czasie dojrzałam jako aktorka. Peter zadzwonił do mnie i powiedział że nie mogę odrzucić tej roli. Powiedziałam mu „Żartujesz? Oczywiście, biorę ją!” 

Galadriela jest dla mnie wyjątkową postacią, mistyczną i fascynującą. To przyjemne, poczuć się znów jak we Władcy Pierścieni. Kiedy założono mi elfickie uszy, miałam dejá vú. Ciągle się uśmiechałam.

Byłam bardzo młoda kiedy pierwszy raz grałam Galadrielę. Mam nadzieję że mogę być jeszcze lepszą aktorką, osobą i matką. Profesjonalnie, myślę że jestem teraz dużo bardziej elastyczna i łatwiej się ze mną pracuje. Wiem że Peter tak myśli! (śmiech) Nadchodzące święta Bożego Narodzenia dadzą ludziom możliwość ocenienia mnie. 

 

Źródło: TheOneRing.net

Dodaj komentarz