27-29 stycznia – Brodnicon 2017

Z przyjemnością mieliśmy możliwość objąć medialny patronat nad nadchodzącym wielkimi krokami konwentem, który odbędzie się w dniach 27-29 stycznia 2017 roku. Jeśli czekacie z niecierpliwością na jakiś event, warto dać szansę pierwszej, lecz mamy nadzieję, że nie ostatniej edycji owego wydarzenia. Jest to doskonała okazja na oderwanie się od szarej rzeczywistości i zaznanie odrobiny wytchnienia we wspaniałej i magicznej atmosferze. Serdecznie polecamy uczestnictwo!

Oto oficjalne informacje z wydarzenia (https://www.facebook.com/events/351887631814668/):

O festiwalu
Konwent Fantastyki Brodnicon jest pierwszą edycją wydarzenia, które skierowane jest do pasjonatów fantastyki, science-fiction, mangi i anime, literatury, gier oraz nauki. Odbędzie się w dniach 27-29 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół nr 1 w Brodnicy im. Karola Wojtyły – Jana Pawła II. Jest to również pierwszy tego typu festiwal w Brodnicy. Tworzony jest przed doświadczony zespół ludzi, którzy są odpowiedzialni m.in za Copernicon w Toruniu.

Dlaczego warto nas odwiedzić?
Konwent Fantastyki Brodnicon oferuje ponad sto godzin różnorodnego programu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach, spotkaniach autorskich, konkursach, turniejach gier planszowych oraz komputerowych, panelach dyskusyjnych oraz w tajemniczej grze konwentowej…
Brodnicon odbywa się w Brodnicy – mieście, które znajduje się na terenie Pojezierza Brodnickiego, na którego terenie jest Park Krajobrazowy oraz Dolina Drwęcy. Na miasto z ponad 700-letnią historią spoglądają liczne zabytki, w tym najbardziej rozpoznawalna wieża zamku krzyżackiego.
Nie tylko fantasta odnajdzie się na Brodniconie. W naszej ofercie, oprócz sporej dawki fantastycznej zabawy, uczestnicy znajdą wiele prelekcji związanych ze światem nauki: historią czy socjologią. Połączenie literatury, gier i nauki to mieszanka w której każda osoba odwiedzająca nasz konwent znajdzie coś dla siebie.

Czas i miejsce
Tegoroczna edycja Konwentu Fantastyki Brodnicon odbędzie się w dniach 27-29 stycznia. Miejscem konwentu będzie Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy im. Karola Wojtyły – Jana Pawła II.

Bilety wstępu
Gdzie kupić:
Punkt akredytacyjny znajdował się będzie budynku Gimnazjum nr 2 (wejście od strony skrzyżowania ulic Matejki i Korczaka).
Godziny otwarcia punktu akredytacyjnego:
piątek 12-21
sobota 9-21
niedziela 9 – 13
Ceny:
Akredytacja pełna (trzydniowa) – 30zł
Akredytacje jednodniowe:
– piątek – 15 zł
– sobota – 20 zł
– niedziela – 15 zł

Akredytacja jednodniowa upoważnia uczestnika do przebywania na terenie konwentu do godziny 22 danego dnia.
Koszt akredytacji nie wzrośnie z upływem czasu. Uprzejmie informujemy, że nie będzie możliwości kupna akredytacji przy użyciu karty płatniczej.
Osoby posiadające pełną akredytację upoważnione są do bezpłatnego noclegu w wyznaczonym do tego miejscu w odpowiednim budynku konwentu.

Zniżki
Dzieci wchodzące na Brodnicon z opiekunem:
do 6. roku życia: za darmo,
do 12. roku życia: 50% zniżki na akredytacje jednodniowe

 

Zapraszamy również do odwiedzenia fanpage’a konwentu:

https://www.facebook.com/brodnicon

Dodaj komentarz