Raport Obieżyświata – co to takiego?

Może część z Was słyszała już coś na temat Raportu Obieżyświata, jednak większość za nic nie kojarzy tej nazwy. W tym artykule postaram się Wam ją przybliżyć i zachęcić do interesowania się szeroko pojętą fantastyką. W końcu… nie samym Tolkienem żyje człowiek!

Czym jest Raport Obieżyświata? To kanał telewizji internetowej o fantastyce. Znajdziecie na nim informacje o najnowszych doniesieniach, recenzje publikacji książkowych – seria Na Marginesie – oraz relacje z konwentów, tych największych i tych troszkę mniejszych – Kurs na konwent. Co dwa tygodnie, w niedziele o godz. 19:00 możemy spotkać się w coraz to nowszych odcinkach z prowadzącymi: Ivelliosem, Pepcokiem i Elyą.

Całkiem niedawno ukazała się 29. część Raportu Obieżyświata – Co było i co będzie oraz komentarz do „Hobbita”. Odcinek zawiera podsumowanie najważniejszych wydarzeń roku 2012 w Polsce i na świecie, oraz tych bezpośrednio związanych z Raportem. Będzie też o tym co czeka nas w roku 2013, który ogłoszony został rokiem Janusza A. Zajdla. Ivellios odpowie także na pytania Pepcoka dotyczące Hobbita, tym razem już z drobnymi spojlerami.

Serdecznie zachęcam do regularnego oglądania!

Link do odcinka

Strona internetowa Raportu Obieżyświata 

Yavanna

Dodaj komentarz