Modernizacja Tolkien World

Od dłuższego czasu trwają prace nad przeniesieniem portalu na nowy silnik. Tym samym rezygnujemy z usług PHP-Fusion. Przenosimy się bowiem na Joomlę.

Niestety, nie wszystkie dane zostaną przeniesione na nową odsłonę serwisu. Wiąże się to przede wszystkim z chęcią zapewnienia nowej jakości. Oto spis rzeczy, które zostaną przeniesione:

1. Konta uzytkowników- być może będziecie mieli kłopot z zalogowaniem się. Wówczas wystarczy skorzystać z opcji „przypomnij hasło”.
2. Większość artykułów- część artykułów musimy odrzucić ze względu na to, iż były one ściągane z innych stron bądź są po prostu słabe.

Niestety, jesteśmy zmuszeni całokowicie zrezygnować z przeniesienia forum. Przede wszystkim jest to zbyt czasochłonne. Ponadto w chwili obecnej na naszym forum panuje już taki bałagan, że nie sposób tego posprzątać. Wszyscy użytkownicy są zatem proszeni o zapełnianie nowego forum już od poniedziałku ;]

Jednocześnie pragnę ostrzec, że wszelkie przejawy głupoty na nowym serwisie będą tępione. Walka z dziećmi, które nawet nie potrafią wysłowić się po Polsku zostanie znacznie zaostrzona.

Obecna wersja strony zostanie zarchiwizowana. Będzie można ją dowolnie przeglądać, ale nie będzie można dodawać żadnych nowych danych.

 

Dodaj komentarz