Nowa odsłona serwisu Tolkien-World

 

W dniu dzisiejszym została otworzona nowa odsłona serwisu Tolkien-World. Stara wersja portalu znajduje się pod adresem www.archiwum.linuxpl.eu. Można ją dowolnie przeglądać, jednakże nie można się tam zalogować. 

W chwili obecnej jest jeszcze wiele niedociągnięć, jednakże będziemy stale pracować nad poprawieniem tego stanu rzeczy. Artykuły będą dodawane sukcesywnie. Dziś wieczorem dodam również wszystkie niezbędne uprawnienia moderatorom. Zachęcam do udzielania się na naszym nowym, pustym jeszcze forum. Jak już wspominałem wcześniej, posty ze starego forum nie będą przenoszone. W dniu dzisiejszym powstanie także nowy regulamin portalu i proszę o zapoznanie się z nim, gdy będzie już dostępny.

Rzecz najważniejsza:

Jeśli masz problem z zalogowaniem się, musisz skorzystać z opcji „Przypomnij hasło” lub napisz na chorazewicz.mateusz@gmail.com.

Muszę jednocześnie poinformować, iż profil na portalu oraz profil na forum to dwa zupełnie różne konta. Co prawda założenie konta na portalu skutkuje automatycznie założeniem konta na forum, jednakże takie rzeczy jak awatar trzeba ustawiać osobno dla forum i portalu. 

 Jeśli wykryjesz jakiś błąd, to zgłoś go do administratora.

 

Dodaj komentarz