Newsletter Polconu 2012 #1

 
Już za 2,5 miesiąca Polcon – wydarzenie, na które czeka się cały rok! Zobaczmy, co nowego oferują nam Organizatorzy konwentu:

Wspólne sale noclegowe
 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, organizatorzy Polconu udostępniają noclegi w salach zbiorczych w szkole. Poza noclegami w salach, szkoła dysponuje także miejscami w internacie oraz polem namiotowym. Wokół budynku szkoły znajduje się dużo zieleni, stoły do ping-ponga, stoły do gier w gry planszowe i szachy. Dla osób zmotoryzowanych zostanie także zorganizowany parking. 
 
Na stronie konwentu udostępniono możliwość rezerwacji noclegów w szkole konwentowej oraz przedstawiono regulamin (http://polcon2012.pl/noclegi-w-szkole-2/) korzystania z nich.
 
 
Zgłoś Nominacje do Zajdla
 
Już tylko do 15 czerwca można oddawać głosy na nominacje do utworów mogących kandydować do Nagrody Janusza A. Zajdla za rok 2011.
 
Zachęcamy do głosowania i skorzystania z Formularza Elektronicznego(http://polcon2012.pl/zajdel-nominacje/).
 
Nominacje do Nagrody zostaną ogłoszone 26 czerwca w klubokawiarni Grawitacja w Warszawie.
 
Nagroda Zajdla zostanie ogłoszona i wręczona na Polconie we Wrocławiu w sobotę 25 sierpnia. 
 
 
Kryształowy Smok
 
Jesteś utalentowanym Mistrzem Gry, tworzone przez Ciebie przygody są legendarne, a Twoje sesje to niezapomniane przeżycie?
 
Stań w szranki i zdobądź Puchar Kryształowego Smoka! Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie Polconu 2012 pod patronatem serwisu Poltergeist na najlepszy scenariusz sesji RPG. Regulamin można znaleźć na stronie imprezy(http://polcon2012.pl/krysztalowy-smok/).

Dodaj komentarz