Newsletter Polconu #6


RAPORT OBIEŻYŚWIATA O POLCONIE

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem  Raportu Obieżyświata o Polconie. W filmie nagrywanym tydzień temu we Wrocławiu znajdziecie wiele ciekawych i przydatnych informacji, zobaczycie też jak wygląda obiekt imprezy!

Film


ZGŁOŚ SIĘ DO POLCONOWEGO PATROLU

„Polconowy Patrol”  to formacja, której głównym zadaniem  będzie pilnowanie porządku, przestrzegania regulaminu imprezy oraz współpraca z profesjonalną firmą ochroniarską, aby Polcon 2012 przebiegł spokojnie i bez zakłóceń.

Polconowy patrol

Za włożony wysiłek (minimum 12 godzin dyżuru) wolontariusze otrzymają pełną akredytację i  nocleg w wydzielonej sali, konwentową koszulkę (obowiązkową podczas pełnienia dyżuru) oraz w trakcie dyżuru napoje i drobne przekąski.

Wolontariuszem Polconowego Patrolu może zostać osoba pełnoletnia, która ukończyła 21 lat (w indywidualnych przypadkach  – po uzgodnieniu z koordynatorem  limit wiekowy może zostać obniżony do 18 lat).

 

TRAILER POLCONU

Oto i długo wyczekiwany spot reklamowy Polconu we Wrocławiu.

Spot

 

CO SŁYCHAĆ W BLOKU RPG?

„Składanie programu dobiega końca, czas zacząć przedstawiać atrakcje, które dla Was zebraliśmy.

W bloku RPGowym czekają na Was prelekcje o nowych i trochę starszych settingach. Fanów historii zapraszamy na prezentację i pokazową sesję Grey Ranks. Wielbiciele Firefly nie zawiodą się słuchając o Lady Blackbird, fanów Savage Worlds zachęcamy do przyjścia na prelekcję o Cold Space. A na deser zapraszamy na przedpremierową prezentację Void Dancers – niszowego systemu SF o początkach kolonizacji kosmicznej, której twórcy obiecują niezapomniane wrażenia!”

 

ARISTOCATS NA POLCONIE

Blok LARPowy zaprasza wszystkich w których kryje się kocia dusza, na niezwykłą grę AristoCats. Nie tylko dlatego, że będzie to awanturnicza podróż po kocim królestwie, gdzie intryga może być ostrzejsza od szpady, a pazur niebezpieczniejszy od kapitańskiego haka. Ale również dlatego, że będzie on się odbywał na statku pływającym po Odrze!

Zapraszamy na wyjątkowy LARP, gdzie kotki nie oddają się byle jakim burkom, gdzie liczy się muzyka, śpiew i whiskas™ przygotowany przez Hannę „Alfar” Bielerzewską (KF „Druga Era”/Noctem) oraz Ziemowita „Zvira” Żwirblińskiego (K.L.I.K.A).

Dodaj komentarz