Trailer Hobbita pokazany nielicznym szczęśliwcom!

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na pojawienie trailera filmu Hobbit: Niespodziewana podróż. Wiemy, że ma się on ukazać w kinach wraz z premierą Przygód Tintina w USA (czyli 21. grudnia). Jednak niewielka grupa szczęśliwców na festiwalu filmowym BNAT mogła zobaczyć zwiastun. Osoby, które go widziały zostały poproszone, aby nie zdradzać szczegółów trailera. Jednakże kilka z nich wypowiedziało się w tym temacie. Poniżej zamieszczamy informacje, które udało się uzyskać.

Jeden z pracowników AICN powiedział:

Nie, nie mogę udzielić żadnych konkretnych informacji poza tym, że element, ktory dla mnie jest kluczowy w całej książce został w dużej mierze ujęty w zwiastunie. Bardzo mnie to ucieszyło. Trailer prezentuje bardziej postaci filmu, niż jego fabułę. Oglądając go miałem wrażenie, że spotykam dawno niewidzianych przyjaciół. Naprawdę wspaniałe. 

Natomiast na blogu tolkienbritta.blogspot.com możemy przeczytać:

Podczas słuchania muzyki i oglądania Shire byłem zdumiony zalewem emocji, które mnie uderzyły. To było jak oglądanie starych przyjaciół. Warto także zwrócić uwagę, że słuchanie śpiewu bandy krasnoludów to rzecz piękna.

 hobbit film trailer

Dodaj komentarz