Viggo Mortensen nie pojawi się w Hobbicie

Nie jest to zapewne szok, czy jakieś zaskoczenie, że Viggo Mortensen nie zagra w żadnej z części Hobbita. Niemniej jednak wileu fanów do ostatniej chwili miało nadzieję, że popularny aktor odegra rolę Aragorna w którejś części filmu, bądź pojawi się w jakiejkolwiek innej roli. Niestety, nic na to nie wskazuje. 

Aktor przyznaje, że ktoś kiedyś pytał go, czy jest gotów zaangażować się w ten projekt, jednakże od tamtego czasu nikt się z  nim nie skontaktował. Nie jest to zatem oficjalnie potwierdzona informacja. Niemniej jednak Mortensen twierdzi, że nie można wykluczyć, iż ekipa kręcąca film ma jakieś plany względem jego osoby, ale gdyby tak było, to prawdopodobnie już dawno by o tym wiedział.

Nie da się ukryć, że Viggo Mortensen idealnie nadawałby się do roli Aragorna, w drugiej części Hobbita, która pierwotnie miała być „mostem” między Hobbitem, a Władcą Pierścieni. Przypomnijmy jednak, że Peter Jackson zrezygnował z tego pomysłu już kilka ładnych miesięcy temu. Zatem dla Aragorna miejsca w filmie po prostu nie ma.

hobbit film, aragorn, viggo mortensen 

Dodaj komentarz