Dziewiąty vlog!

 

 

 Peter Jackson lubi zaskakiwać, przekonaliśmy się o tym wiele razy. Jednak dzisiaj, przeszedł samego siebie. Cztery dni przed światową premierą, dodał na swojego facebooka, vlog z postprodukcji Hobbita.  

 

 

 

Ósmy videoblog mogliśmy oglądać 23 lipca 2012 roku. Nikt nawet nie śnił o tym że pojawi się dziewiąty. Minęło cztery miesiące i Peter zabiera nas do montażowni.
Reżyser „Hobbita” jak zwykle tryska humorem i opowiada o ostatnim etapie prac nad filmem. Możemy między innymi podejrzeć ciężką pracę grafików i dźwiękowców, świetnie bawiących się jednocześnie. Zaglądniemy do studia Howarda Shore`a i jego muzyków.

Ostrzegam fanów którzy spoilerami, nie chcą psuć sobie seansu w kinie.  Vlog zawiera mnóstwo zdjęć i ujęć z filmu. Na sekundę, u boku Thorina, pojawia się nowy krasnolud. Kim jest? Dain? Thrór? Thrain? Poczekajmy do 28 grudnia.

Dla tych, którym spoilery nie straszne, a wręcz pragną zobaczyć coś nowego           zanim zasiądą przed wielkim ekranem…

Dodam że w połowie grudnia ukaże się „Hobbit: Niezwykła podróż kronika i sztuka tworzenia filmu.” oraz soundtrack z filmu. W sklepach można już zamawiać. Jeżeli nie jesteście przekonani czy warto wydać pieniądze na te dwie pozycje, tuż po ich premierze postaram się napisać dla was recenzję. Przedsmak kroniki(różne concepty brody Thorina, orkowie, kamienne olbrzymy, elfy, krasnoludy) i soundtracka(piosenka na napisy końcowe, skomponowana przez Howarda Shore`a, wykonana przez Neila Finna) możecie sprawdzić pod tymi linkami:

Link kronika Thorin

Link kronika

Link muzyka

 

Ponadto, jeżeli ktoś jeszcze nie widział drugiego trailera, zapraszam do obejrzenia w ojczystym języku:

Polski zwiastun „Hobbit: Niezwykła Podróż”

 

Elessar

Dodaj komentarz