Poznańskie Dni Fantastyki – 1-2 grudnia 2012

Miło nam oznajmić, że objęliśmy patronat medialny nad tegorocznymi Poznańskimi Dniami Fantastyki. Co Was na nich czeka? Jakie szykujemy z tej okazji atrakcje dla Was? Przeczytajcie!

Czytasz literaturę fantastyczną? Grasz w RPGi? Uwielbiasz gry planszowe? Chcesz poznać więcej ludzi o podobnych zainteresowaniach i dowiedzieć się, gdzie możesz rozwijać swoje hobby w Poznaniu?

Zapraszamy na Poznańskie Dni Fantastyki!

Poznańskie Dni Fantastyki są imprezą darmową, na której dowiecie się o fantastyce wszystkiego, co może Was interesować. Poza przekrojowym programem, w którym postaramy się opowiedzieć Wam o różnych formach tego hobby, na terenie PDFów będą także przedstawiciele licznych poznańskich klubów, którzy z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania. Impreza odbędzie się 1-2 grudnia b.r., w siedzibie Empik School, ul. 27 Grudnia 17/19, oczywiście w Poznaniu.

Jakie atrakcje szykujemy dla Was z tej okazji? Na konwencie w programie znajdziecie przygotowaną przez nas prezentację – o nawiązaniach tolkienowskich w muzyce; dodatkowo czeka Was przeprowadzany przez nas konkurs tolkienistyczny dla początkujących. Oczywiście będziecie mogli też przeczytać reportaż autorstwa jednego z naszych redaktorów 😉

Niezależnie od wieku, płci, wykształcenia i dotychczasowego zaangażowania w fantastykę – Poznańskie Dni Fantastyki są wydarzeniem dla Was! Serdecznie zapraszamy.

Link do strony wydarzenia

Link do strony PDF na Facebooku

 Yavanna

Dodaj komentarz