ENEMEF: Noc Hobbita

ENEMEF: Noc Hobbita kolejny raz przeniesie nasdo magicznego Śródziemia. To wyjątkowy maraton, który zostaje powtórzony na specjalne życzenie wiernych fanów! Ekranizacja bestsellerowej powieści J.R.R. Tolkiena jest imponującym dziełem filmowym, które za sprawą wciągającej fabuły, nadzwyczajnych obrazów i znakomitych efektów specjalnych zamienia salę kinową w magiczny świat, który pochłania każdego bez reszty. Ten maraton to doskonała okazja, aby na nowo przeżyć ekscytujące historie bohaterów i poczuć niesamowity smak przygody.

 

Podczas tej epickiej nocy zostaną zaprezentowane trzy części serii:

  • – Niezwykła podróż
  • – Pustkowie Smauga
  • – Bitwa Pięciu Armii

 

ENEMEF: Noc Hobbita odbędzie się w piątek, 24 kwietnia 2015 r. w aż 30 kinach sieci Multikino (pełną listę kin znaleźć możecie na stronie wydarzenia).

 

Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 20 marca około 16:00; więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

 

Ceny biletów wyglądają następująco:
– 20 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 20 zł każdy
– 24 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 29 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

 

Ważne! W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 3 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).

 

Po więcej informacji zapraszamy na  http://www.enemef.pl

xThauron

Administrator, Partnerstwa Tolkien-world.pl

Dodaj komentarz